KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4616357
nr 461 6357
Leander Engström (1886-1927) Norrländskt Landskap. Sign. och daterad 1907.60x80
tisdag 10 april 2007
Signe Persson-Melin (f. 1925)